eth-pic

توسط : tradertop1

آخرین بازدید 2 هفته پیش

امتیاز کاربر: 0%

تعداد معامله های موفق: 0

کاربر تایید شده

فروش 2.5 ETH به 1269.8 دلار

حجم معامله 2.5 ETH
روش پرداخت انتقال بین بانکی
محل AUD
وضعیت معامله تایید شده
حداکثر زمان پاسخگویی 10
زمان ایجاد معامله 4 ماه پیش
توضیحات ewd

بازخورد

بازخورد به جا مانده از کاربران با حجم معاملات قابل توجه.

سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات متداول ارز پایه

 • بیت‌کوین چیست؟

  بیت کوین یکی از انواع ارزهای دیجیتال (کوین) است که به منظور انتقال سریع، امن و ارزان پول بدون نیاز به هیچ بانک یا واسطه ای ایجاد شده است. بیت کوین ها در کیف پول های اختصاصی ذخیره شده و به صورت الکترونیکی انتقال پیدا می کنند. پس از معرفی در سال 2009، ارزش بیت کوین به دلیل مقدار محدود و افزایش محبوبیت و تقاضا، به سرعت افزایش یافته است.

 • چطور شروع کنیم؟

  ابتدا با استفاده از ایمیل شخصی و شماره موبایل معتبر که به نام شما باشد، یک حساب کاربری ایجاد نمایید. پس از احراز هویت، می‌توانید پیشنهاد خرید یا فروش رمز ارزهای موجود در سایت را در بخش پیشنهادات وارد کنید .

 • چطور ارز دیجیتال بفروشم؟

  پس از احراز هویت و تأیید حساب توسط مدیریت سایت، کاربران محترم می توانند پیشنهادات فروش رمز ارز خود را از طریق پنل کاربری خود در سایت وارد کرده، حداقل و حداکثر تعداد رمز ارز قابل فروش و شرایط اختصاصی مورد نظر خود را از جمله شماره حساب و نام بانک، حداقل و حداکثر مبلغ ریالی قابل پرداخت (با توجه به محدودیت های بانکی)، ساعات پاسخگویی و سایر شرایط مورد نظر خود را در بخش شرایط و ضوابط فروش اختصاصی خود وارد کند. سپس پیشنهاد فروش کاربر پس از تایید پشتیبان، در بخش پیشنهادات فروش سایت نمایش داده میشود و سایر بازدیدکنندگان و کاربران سایت در صورت تمایل میتوانند با فروشنده ارز وارد مذاکره شده و پس از توافق، ابتدا فروشنده تعداد رمز ارز توافق شده را به ولت خود انتقال میدهد که آن مقدار به طور اتوماتیک به ولت خریدار منتقل میشود و تا زمان واریز وجه ریالی خریدار به حساب فروشنده بصورت فریز شده باقی میماند و خریدار نمیتواند از آن استفاده کند. پس از تایید فروشنده مبنی بر دریافت وجه ریالی، پشتیبان سایت رمز ارز فریز شده را آزاد میکند و خریدار میتواند رمز ارز را به ولت خود در خارج از سایت مانند Trust Wallet انتقال دهد.

 • چطور رمز ارز بخرم؟

  پس از احراز هویت و تأیید حساب، کاربران محترم می توانند به بخش پیشنهادات فروش سایت مراجعه کرده و پس از بررسی قیمت ها و کاربران پیشنهاد دهنده، با کاربر مورد نظر وارد مذاکره شده و در مورد قیمت نهایی و نحوه پرداخت به توافق برسند. پس از توافق، ابتدا فروشنده تعداد رمز ارز توافق شده را به ولت خود انتقال میدهد که آن مقدار به طور اتوماتیک به ولت خریدار منتقل میشود و تا زمان واریز وجه ریالی خریدار به حساب فروشنده بصورت فریز شده باقی میماند و خریدار نمیتواند از آن استفاده کند. پس از تایید فروشنده مبنی بر دریافت وجه ریالی، پشتیبان سایت رمز ارز فریز شده را آزاد میکند و خریدار میتواند رمز ارز را به ولت خود در خارج از سایت مانند Trust Wallet انتقال دهد. راه دیگر برای خرید رمز ارز، ثبت پیشنهاد خرید در بخش پیشنهادات خرید سایت است. که به مانند پیشنهادات فروش، ابتدا کاربر باید احراز هویت شده و سپس پیشنهاد خرید رمز ارز مورد نظر خود را وارد کند. و این بار فروشندگان رمز ارز میتوانند وارد مذاکره با خریدار شده و مراحل خرید و فروش را همانطور که در قسمت چطور رمز ارز بخرم؟ یا چطور رمز ارز بفروشم؟ انجام دهند.

 • احراز هویت چیست؟

  بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا، احراز هویت مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی الزامی است. موارد محدودی در این زمینه برای شروع به کار با سایت کوینزفورت در نظر گرفته شده است.